مجموعه خوشکام شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار و میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ روز میوه خشک بسته بندی مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش خشک کردن میوه در فرعرضه بی واسطه میوه خشک بسته بندی

میوه خشک مشهد یکی از محبوب ترین و بهترین نوع میوه های خشک به حساب می‌ آید که در نمونه های فله ای و بسته بندی شده به بازار عرضه می ‌شود. میوه خشک بسته بندی شده قیمت بالا تری نسبت به نمونه های فله ای دارد و نرخ روز آن غالباً توسط تولید کنندگان، بر اساس فاکتور های مختلفی محاسبه و تعیین می‌ شود. نمایندگی های فروش، معتبر ترین مراجعی هستند که می‌ توان از طریق آن ها نرخ روز میوه خشک بسته بندی مشهد را استعلام کرد.

نرخ روز میوه خشک بسته بندی مشهد

روش خشک کردن میوه در فر

روش خشک کردن میوه در فر میوه خشک اعلا از جمله یکی از خشکباری به حساب می آید که خواص و فواید منحصر به فردی برای سلامت بدن دارد و علاوه بر این نیز دارای طعم منحصر به فردی می باشد. خشک کردن میوه به دو روش صنعتی و خانگی انجام می ‌شود که که خشک کردن این محصولات در خانه نیز به روش ‌های متنوعی امکان‌ پذیر است که یکی از آسان ترین روش های خشک کردن این محصولات استفاده از فر می باشد.

بدین منظور باید ابتدا میوه ‌های مد نظر را به خوبی شستشو داده و سپس با ابزار مخصوصی نیز اقدام به ورقه ورقه کردن آن ها با ضخامت های بسیار نازک کنید تا رطوبت خود را در حین خشک کردن به راحتی از دست بدهند. سپس بر روی سینی کاغذ مومی پهن کنید و میوه های اسلایس شده را به طور مرتب بر روی سینی بچینید. کاغذ مومی موجب می شود تا پس از خشک شدن این میوه ها، با مشکل چسبیدن شان به کاغذ مواجه نشوید.

سپس فر روشن کرده و دما را بین ۶۵ تا ۷۰ درجه سانتیگراد قرار دهید تا پروسه خشک شدن میوه ها با سرعت بیشتری انجام شود. هنگامی که رطوبت سطح آن ها تبخیر شد، دمای فر را بین ۵۰ تا ۶۰ درجه سانتیگراد تنظیم کنید و مرتب سطح میوه ها را بررسی کنید.

همچنین هنگام خشک شدن میوه ها در فر باید مرتب سینی را بچرخانید تا تمامی سطوح میوه به طور یکسان خشک شوند و میوه ها را در فرآیند خشک کردن چندین بار زیر و رو کنید تا هر دو طرف آن ها رطوبت خود را به یک اندازه از دست بدهند.

عرضه بی واسطه میوه خشک بسته بندی

عرضه بی واسطه میوه خشک بسته بندی میوه های خشکی که صورت بسته بندی عرضه می ‌شوند، متقاضیان بیشتری را به خود اختصاص می‌ دهند. چرا که بسته‌ بندی این محصولات موجب می‌ شود تا از نفوذ رطوبت و آلودگی به میوه ‌های خشک به حد قابل توجهی جلوگیری شود. از همین جهت میوه های خشک بسته بندی در شرایط بهداشتی تری به بازار عرضه می شوند.

عرضه بی ‌واسطه میوه خشک بسته بندی نیز موجب می ‌شود تا تمامی واسطه ها در فرآیند فروش این محصولات به حداقل برسند و میوه خشک با نازل ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار گیرد.

علیرضا بهزادی راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خوشکام شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار و میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید