مجموعه خوشکام شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار و میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان ویژه کیوی خشک شکری

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه کیوی خشک در ماکروفرمراکز عرضه کیوی خشک شکری درجه یک

کیوی خشک شکری می تواند یکی از بهترین تنقلاتی باشد که در هر فصل میل می کنید؛ مخصوصا در شرایط فعلی که شیوع بیماری کرونا همه را درگیر نگرانی های بیماری تنفسی کرده است، کیوی به عنوان یک داروی قوی جهت برونشیت و انواع بیماری تنفسی می تواند به نگرانی ها پایان دهد. با ما همراه شوید تا به بررسی کیوی خشک بپردازیم.

فروشندگان ویژه کیوی خشک شکری

طرز تهیه کیوی خشک در ماکروفر

طرز تهیه کیوی خشک در ماکروفر یکی از روشهای بسیار اساسی اطمینان از سلامت غذایی که مصرف میکنیم این است، که آن را در خانه تهیه کنیم؛ شما می توانید انواع میوه های خشک را در خانه تهیه و مصرف کنید.

نحوه خشک کردن میوه با ماکروفر به این ترتیب است:

ابتدا میوه مورد نظرتان را انتخاب کنید، بهتر است میوه هایی که کاملاً تازه و با طراوت و بدون زدگی هستند انتخاب کنید، زیرا تمام میوه ها پس از خشک شدن تحت تاثیر قرار گرفته و مزه خوشایندی نخواهند داشت.

این بسیار مهم است که میوه ها به خوبی شسته شوند و آن را داخل یک آبکش بگذارید تا آب اضافی آن خارج شود.

برش میوه ها باید یک اندازه یک شکل باشد تا همه به موقع و در یک زمان خشک شوند و از سوختن برخی تر ماندن دیگری جلوگیری شود.

برخی از میوه‌ها نظیر سیب و موز پس از برش سیاه می شوند، پس نباید در معرض هوا قرار گیرند؛ شما می توانید برای جلوگیری از سیاه شدن میوه ها از مقداری آبلیمو به همراه شکر بهره ببرید. چند دقیقه میوه ها را در داخل این محلول قرار دهیم سپس خارج کنید.

فر را روی حرارت ۳۶۰ درجه به مدت ۵ دقیقه گرم کنیم بعد میوه‌ها را در درون آن قرار دهید، هنگامی که میوه ها کاملا خشک شدن میوه ها را برای چند دقیقه خارج کنید و مطمئن شوید که واقعاً خشک شده اند یا این حالت چرمی و کشسانی موقتی است.

اگر پس از سرد شدن متوجه شدید دسته‌ای از آنها هنوز آبدار هستند آنهایی که خشک هستند را خارج کرده و میوه‌های آبدار را دوباره در فر قرار دهید.

زمان مناسب برای خارج سازی میوه ها از ماکروفر دقیقاً زمانی که حالت چرمی و کمی چروکیده شده است.

مراکز عرضه کیوی خشک شکری درجه یک

مراکز عرضه کیوی خشک شکری درجه یک طرز تهیه کیوی خشک را بررسی کردیم؛ البته این روش را برای تمامی میوه ها می توان به کار برد، اما آنچه مهم است این است که آیا ارزشش را دارد این همه سختی و مرارت بکشیم تا میوه خشک را خودمان تهیه کنیم؟! گاهی اوقات بله و گاهی اوقات خیر.

زیرا با شرایط فعلی که بیماری واگیردار شیوع پیدا کرده است بسیاری از ما راحت تر هستیم که حتی نان را هم در خانه تهیه کنیم.

و همچنین بسیاری از خانمهای باسلیقه و همچنین آشپزهای ماهر دوست دارند همیشه چکیده ای از هنر را از انگشتشان به عزیزانشان بچشانند.

اما آنچه همواره یک مسئله مهم و اساسی است این است که آیا ۱۰۰% می توان اطمینان حاصل کرد که میوه خشکی که تهیه کرده ایم بالاترین کیفیت را دارد، بالاترین کیفیت را هم داشته باشد آیا ارزشش را دارد این همه وقت بگذاریم ظرف کثیف کنیم و در نهایت چند برگه میوه خشک نصیبمان شود؟!

راستش را بخواهید همه آشپزی را دوست دارند، اما ظرفهای کثیف و آشپزخانه به هم ریخته بعد از هر آشپزی تمام شیرینی آشپزی را از بین می‌برد و تنها تلخکامی و خستگی به جای می‌ماند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم به یک مرکز میوه خشک شکری اعتماد کنید تا با عرضه کیوی خشک درجه یک در کمترین زمان با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت کام شما و عزیزانتان را شیرین سازد.

علیرضا بهزادی راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خوشکام شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار و میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید