مجموعه خوشکام شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار و میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید میوه خشک تکه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تهیه میوه خشک تکه ایعرضه کننده میوه خشک تکه ای

میوه های خشک مانند میوه های تازه فواید و مزایای خاص خود را دارند و فساد پذیری آن ها بسیار پایین است که موجب شده ماندگاری آن افزایش یابد و بدون توجه به فصل ها، می توان آن ها را در طول سال به راحتی تهیه کرد. کیفیت و بهداشت این نوع میوه ها بسیار حائز اهیمت است که حتما باید از مراکز معتبر تهیه شود. مرکز ما خرید میوه خشک تکه ای و انواع میوه خشک را برای شما راحت کرده است تا شما بتوانید میوه خشک سالم و بهداشتی را به آسانی تهیه کنید.

خرید میوه خشک تکه ای

روش تهیه میوه خشک تکه ای

روش تهیه میوه خشک تکه ای

برای تهیه میوه های خشک تکه ای روش های گوناگونی وجود دارد و می توان آن ها را به صورت سنتی و یا صنعتی تولید کرد که ما به طور خلاصه روش تهیه میوه خشک تکه ای و روند تولید آن ها را شرح می دهیم:

• در هر دو روش(سنتی و صنعتی) ابتدا شستن میوه ها انجام می شود و پس از آن اقدام به جدا کردن قسمت های اضافه میوه ها می کنند.

• بعد از آن میوه ها را با در نظر گرفتن نوع میوه ها و سلیقه افراد برش می دهند و آن ها را تکه تکه می کنند.

• برای با کیفیت بودن محصول به روش سنتی، تکه های میوه را در محلولی از آب نمک که می جوشد، حدود پنچ دقیقه می گذارند و در روش صنعتی برای این منظور از سولفید گوگرد استفاه می شود و بعد آن را در ظرفی که دارای محتوای آب-یخ است می گذارند

• پس از آن به مرحله خشک کردن میوه ها می رسیم که در روش سنتی، آن ها را زیر نور آفتاب و هوای آزاد و یا در فر خشک می کنند و در روش صنعتی، این کار با دستگاه های خشک کن انجام می گیرد.

عرضه کننده میوه خشک تکه ای

عرضه کننده میوه خشک تکه ای

آمار خرید و فروش میوه های خشک تکه ای در ایران بسیار زیاد است که این محصولات با کیفیت ایرانی، به نقاط گوناگون جهان صادر می شوند و خریداران زیادی در کشور های مختلف دارد که دلیل آن مرغوبیت بسیار زیاد میوه های ایرانی و با تجربه بودن ایرانی ها در امر تولید میوه های خشک می باشد.
مرکز ما عرضه میوه خشک تکه ای را با بهترین طعم ها و کیفیت بسیار زیاد و همچنین با قیمت بسیار مناسب و به صرفه را انجام می دهد که شما برای بهره مندی از این میوه های با کیفیت می توانید با راه های ارتباطی، با ما در تماس باشید و با تهیه این میوه ها، از طعم های لذید آن ها در هز فصل از سال لذت ببرید.

علیرضا بهزادی راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خوشکام شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار و میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید