مجموعه خوشکام شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار و میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده بهترین میوه خشک شیرین

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی مشخصات میوه خشک شیرینخرید مستقیم میوه خشک شیرین

میوه ها در هر حالتی ، در هر فصلی و به هر مدلی چه تر و تازه و چه خشک ، خوش طعم هستند و هواداران بسیاری دارند . از خواص شان هم می توان به دارا بودن انواع گروه های ویتامینی ، مواد معدنی مثل پتاسیم ، شدیم، منیزیم ، روی و … اشاره کرد که عامل شادابی و آرامش اعصاب و روان فرد می شود .

اما علاوه بر مصرف میوه تازه ، مصرف میوه هایی که عمدتا از میوه های شیرین مثل زرد آلو و سیب و پرتقال و …هستند و به صورت ورقه ورقه و تکه تکه برش می دهند و در معرض نور طبیعی و مستقیم آفتاب و یا به صورت غیر مستقیم و با نور های مصنوعی خشک می کنند هم رواج پیدا کرده است .

از این دست میوه خشک شیرین میتوان بصورت ساده و مجزا مثلا برگه خشک شده زرد آلو یا همان قیصی ، برگه سیب و آلو و… یا بصورت دمنوش و ترکیب با چای استفاده کرد مثل چای سیب ، چای هفت میوه ، چای آلبالو و …

تولید کننده بهترین میوه خشک شیرین

بررسی مشخصات میوه خشک شیرین

بررسی مشخصات میوه خشک شیرین میوه هایی که با حرارت آفتاب یا دستگاه مکانیزه سالم و صحیح خشک می شوند یک سری خصوصیت هایی دارند که آن ها را از میوه های نا مرغوب و بی کیفیت خشک شده و گندیده و له شده متمایز می کند، مثلا میوه های خشک سالم و با کیفیت رنگ روشن و بوی مطلوب داشته و خوش عطر و رنگ می باشند و تمام سطح آن ها به یک اندازه خشک شده است اما میوه های خشک شده نا مرغوب رنگ های تیره ای به صورت غیر عادی داشته و بوی گندیدگی و خرابی خواهند داشت.

پس ذکر این نکته خالی از لطف نیست که در حین خرید میوه خشک شده توجه به کیفیت خشک شدن ، رنگ و ظاهر و عطر و بوی آن الزامی می باشد.

خرید مستقیم میوه خشک شیرین

خرید مستقیم میوه خشک شیرین میوه های خشک شده را میخوان از خوار و بار فروشی ها ، عطاری ها یا از تولید کنندگان خانگی مطمئن و یا حتی از هایپر مارکت های مجهز با نشان سیب سلامت خریداری کرد. هم چنین میتوان به صورت ارگانیک و خود ساخته ، به تولید و مصرف میوه خشک شده پرداخت و هر خانواده ای خود از گروه تولید کننده میوه خشک مصرفی در خانواده خود باشد و این گونه هم به حفظ سلامت خانواده خود کمک کرده باشد و هم از لحاظ اقتصادی باری از دوش خانواده و اقتصاد آن برداشته و حتی در صورت توان به تولید انبوه برساند و به سایر افراد هم بفروشد.

خوش بختانه ایران عزیز مان هم از صادرکنندگان برگ میوه های خشک ناب و نایاب به سایر کشور هایی است که از داشتن میوه های تازه محروم می باشند.

علیرضا بهزادی راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خوشکام شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار و میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید